На Донеччині проводять спецрозслідування у справі голови т. зв. фонду соціального страхування терористичної організації “ДНР”

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області розслідується кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (участь чи інше сприяння діяльності терористичної організації) КК України. Про це інформують у прес-службі прокуратури.

Встановлено, що у період з жовтня по листопад 2014 року виконуючий обов’язки 1-го заступника начальника Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Донецькій області добровільно співпрацював з терористами, ідеться у повідомленні.

Зокрема, чоловік збирав дані з територіальних відділень, розташованих на непідконтрольній українській владі території, задля створення так званого Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань терористичної організації "ДНР".

Крім того, він ініціював викрадення і незаконну передачу терористам автотранспорту, який належав Фонду, та налагодив роботу озброєної охорони з метою унеможливлення вивезення документації та оргтехніки на підконтрольну Україні територію.

З липня 2015 року посібник терористів займає посаду голови вищевказаної псевдо-організації.

З огляду на те, що правопорушник продовжує працювати на терористів та знаходиться на тимчасово окупованій території, стосовно нього розпочато спеціальне досудове розслідування, яке на даний час триває.

За співпрацю з терористами чоловікові загрожує до 15 років за ґратами.

Інші новини

Коментарі