На Донеччині двох чоловіків заарештували за підозрою у викраденні людини

В Донецькій області двох чоловіків заарештували за підозрою у викраденні людини. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Установлено, що 19 липня цього року 37-річний мешканець м.Білицьке разом з товаришем на автомобілі "ВАЗ-2101" приїхав до будинку у с. Мар'ївка, де проживав найманий ним робітник. Підозрюючи останнього у крадіжці свого автомобіля, роботодавець пройшов до кімнати, де той відпочивав, та, не отримавши відповіді на питання про місцеперебування зниклої автівки, завдав йому удару кулаком в обличчя.

Після цього непрохані гості силоміць витягли потерпілого з дому, поклали до багажника та вивезли до м. Білицьке. Там, застосовуючи психологічний тиск та погрози фізичної розправи, зловмисники домоглись від бранця інформації про місцеперебування розшукуваного автомобіля, проте на волю чоловіка не відпустили.

Звільнившись з полону за допомогою правоохоронців, потерпілий розповів, що довгий час працював на хазяїна безкоштовно і кілька разів намагався від нього втекти, проте спроби виявлялись марними.

Наразі обом чоловікам повідомлено про підозру в умисному незаконному викраденні та позбавленні волі людини та заарештовано.

Інші новини

Коментарі