На Донеччині бойовики обстріляли дві школи – ООС

23 березня в районі Трудівські Петровського району в будівлі школи представники ОБСЄ зафіксували 15-сантиметрову пробоїну від великокаліберного кулемета. Таку інформацію передає “Уніан” з посиланням на штаб ООС.

За словами співробітників школи, обстріл відбувся 21 березня вранці, коли учні вже перебували у школі. Під час спроби патруля СММ з’ясувати обставини події, "залякані окупантами РФ" працівники школи відмовились відповісти на будь-які запитання без їхнього дозволу.

У другому випадку, за адресою проспект Шкільний, 13 у населеному пункті Гольмівський, що непідконтрольний урядові, команда Місії ОБСЄ бачила 1-сантиметровий отвір і кілька тріщин у вікні другого поверху з північного боку школи, передає "Уніан".

При цьому, як повідомляється, бойовики заборонили працівникам школи впускати спостерігачів Місії всередину закладу для огляду місця пошкодження та спілкуватись із цього питання.

Співробітники школи повідомили тільки те, що пошкодження утворилось внаслідок влучання кулі ввечері 20 березня.

Читайте також: "У РФ втік колишній співробітник СБУ Василь Прозоров: стало відомо, які фейки “видав” перебіжчик в Росії".

Коментарі