На Донбасі з’явились бойовики з шевроном чорної летючої миші

Спостерігачі ОБСЄ попередили, що бойовики Донбасу тепер носять нові знаки на уніформі. Крім того, у їх арсеналі з'явилась оновлена зброя.

Новину повідомляє "Преса України".

Спостерігачі ОБСЄ, які знаходяться у зонах кризової ситуації, попередили, що неподалік Маріуполя, а саме біля окупованого Новоазовська, знаходяться бойовики з новими шевронами. Так, російські найманці тепер "помічені" чорними летючими мишами. У прес-службі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ також зауважили, що бойовики мають нову зброю. Зокрема, автомати AK-74.

"На блокпості на північній околиці Новоазовська, що в 40 км на схід від Маріуполя, команда СММ бачила чоловіка, одягненого в темно-зелений цифровий камуфляж. На плечі у нього був шеврон із зображенням чорної летючої миші на синьому полі з жовтою окантовкою. Чоловік був озброєний автоматом AK-74, який спостерігачі оцінили як новий", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, спостерігачі ОБСЄ заявили, що у Луганській області, де також орудують терористи, помітили 19 танків та 14 реактивних системи залпового вогню. Крім того, стало відомо, що в анексованому Криму проводять військові навчання, також за участю нового озброєння та техніки.

Коментарі