На Донбасі загадково зник мер-сепаратист

Андрій Аксьонов, мер Добропілля Донецької області, який виявився власником російського паспорта, вже 3 дні не з'являється в своєму робочому кабінеті.

Одіозний градоначальник, який не приховував своїх сепаратистських поглядів, зник відразу ж, як інформація про громадянство РФ стала відома широкому колу, передає "Діалог.UA".

Зараз на робочих місцях в мерії є його заступники та секретар. Останній не може дати відповіді про місцезнаходження свого шефа. На телефонні дзвінки підлеглих Аксьонов не відповідає, втім, ігнорує він й інші дзвінки.

Як з'ясувалося, коли скандал з громадянством тільки розгорявся, мер вирушив на лікарняний, потім вирішив взяти відпустку за свій рахунок і таємничим чином зник. За твердженням опонентів Аксьонова, він втік до РФ. Крім того, він нібито ще до збройного конфлікту перевіз сім'ю до Криму, побудував там готель і часто туди їздить.

Раніше повідомлялося, що у мерів Добропілля й Одеси є російське громадянство. Блогерами Денисом Казанським і Іваном Оберемком в "ФБ" була розміщена інформація з реєстру російської Федеральної податкової служби, де вказується, що Андрій Аксьонов і Геннадій Труханов – громадяни РФ.

Коментарі