На Донбасі у військовій частині сталась НП, загинули 3 військовослужбовці

На Донбасі трагічно загинули одразу три військовослужбовці України. Інцидент стався у військовій частині. Канали російської пропаганди зауважили, що бійці, ймовірно, загинули через алкоголізм.

Новину повідомляє прес-центр штабу АТО.

У неділю, 19 листопада, у військовій частині, яка виконує бойові завдання на Донецькому напрямку проведення АТО, сталась надзвичайна ситуація. Троє військовослужбовців ЗСУ загинули. За попередніми даними, причиною стало необережне поводження з пічним обладнанням. Деталі події наразі уточнюються.

"Причини та подробиці надзвичайної події наразі з'ясовуються. На місці працює оперативна група військової служби правопорядку та представники військової прокуратури. За фактом події порушено кримінальне провадження, триває слідство", – зазначено в повідомленні.

Командування сил АТО висловило слова співчуття родині та близьким загиблих. Тим часом медіа-пропагандисти найманців на сході України зауважили, що українські військовослужбовці згоріли заживо. Крім того, окупанти додали, що у військових формування України панує хаос. Бойовики так званих "республік" також заявили, що одна з причин таких випадків серед українських вояків – алкоголізм.

Коментарі