На Донбасі розпочалася епідемія кору

Луганщина і Донеччина потрапили під загрозу вірусу кору. Епідемія почала "розповзатися" як серед населених пунктів, так і у зоні бойових дій. За даними прес-центру штабу АТО стало відомо, що кір уже підхопили російські бойовики, проте намагаються приховати цю інформацію від української сторони.

Новину передає "Преса України".

"Російські окупаційні служби, що керують непідконтрольними Україні районами Донбасу, докладають чимало зусиль аби приховати спалахи інфекційних захворювань в так званих "підрозділах" російсько-окупаційних військ. Через лояльні до ідеї "руського міра" ЗМІ, кремлівські найманці час від часу поширюють завідомо неправдиві новини на кшталт: "тисячі громадян з підконтрольних українському Уряду територій скористалися медичними послугами "республіканських ескулапів". Насправді ситуація з наданням медичних послуг на окупованих територіях є критичною", – розповіли у прес-центрі штабу АТО.

Також стало відомо, що декілька представників особового складу російсько-окупаційних військ уже захворіли на кір. У штабі подейкують, що насправді ці "декілька" – уже чи не більше трьох десятків осіб.

"Наразі медичної допомоги потребують "більше ніж три десятки так званих "їхтамнєтов"  з окремої артилерійської бригади та 3 мотострілецької бригади 1 АК… Зважаючи на те, що різноманітні інфекційні хвороби ширяться серед "бойового братства" з геометричною прогресією, можна з певною долею ймовірність припустити, що це лише початок епідемії", – резюмували у прес-центрі.

До слова, епідемія кору вже покидає Україну. Щоразу фіксують усе менше спалахів вірусу серед громадян. При цьому в країні інша проблема: сильні морози та хуртовини, через які у деяких містах закрили школи та дитячі садки.

Коментарі