На Донбасі молодь влаштувала “судилище” над “винуватцями” війни на Донбасі

Активісти "ЛНР", які захищають інтереси Кремля на сході України, влаштували акцію до Міжнародного дня демократії. Руками студентів вони показали київську еліту, яка розв'язала війну на Донбасі. 

Новину повідомляють керовані російські медіа.

У минулі вихідні у "ЛНР" пройшла акція "Демократія на кістках",  на яку зігнали завербованих російськими найманцями українських студентів. Останні вийшли на вулицю, тримаючи у руках фото українських чиновників та представників націоналістичних батальйонів.

Зокрема, були помічені фото президента України Петра Порошенка, спікера Андрія Парубія та інших, кого вони вважають винними у розпалі війни на Донбасі. Студенти влаштували так званий суд, озвучували вироки, яких повинна зазнати влада у Києві, та викидали фото "засуджених" у смітник. Відомо, що організаторами акції є активісти проекту "Молода гвардія" громадського руху "Мир Луганщині".

У Мережі з'явилось відео події, яке представив пропагандистський канал "Збройні сили Новоросії".

"На честь Міжнародного дня демократії студенти влаштували символічний народний суд над найбільш одіозними представниками української влади й політичної еліти, що розв'язали війну на Донбасі", – відзначає російський ресурс.

До слова, Міжнародний день демократії щорічно відзначають 15 вересня.

Коментарі