На Донбас можуть відправити фінських миротворців

Президент Фінляндії зауважив, що невирішений тривалий конфлікт на Сході України є великою проблемою для Європи. Тому він запропонував відправити на Донбас фінських миротворців.

Новину передає "Преса України".

Президент Фінляндії Саулі Нійністе заявив про готовність долучити своїх солдат до миротворчої місії ООН на Донбасі. Відповідна заява з’явилась на офіційному сайті фінського лідера. За його словами, конфлікт на Сході України є значно проблемою для Європи, у зв’язку з цим він готовий допомогти її вирішити.

"Якщо угода буде прийнята і якщо вона буде широкомасштабним мандатом ООН – то так, в інтересах Фінляндії відкрити цей європейський замок", – заявив Нійністе.

Як повідомлялось раніше, про готовність долучитися до миротворчої місії на Донбасі раніше заявляли Швеція та Білорусь. Як відомо, президент РФ Володимир Путін попередив, що погодиться на введення миротворців на Донбас, в тому числі російських, лише після того, як це питання буде узгоджено з терористами, які орудують на Сході України. Київ на такий розклад подій не погоджується.

Раніше експерт ООН Річад Гован заявляв, що до миротворчої місії на Донбасі необхідно залучити країни, які мають необхідний досвід. За його словами, це Швеція та Бразилія. Крім того, він наголосив, що доцільно залучити до місії країни, яким Росія довіряє. Зокрема, йшлося про Білорусь. Нагадаємо, у минулому році після планових військових навчань у Білорусі залишились російські військові.

Коментарі