На Дніпропетровщині злочинець пропонував хабар у 30 тис. грн

Слідчому Криворізької поліції підозрюваний у скоєнні злочину (погроза вбивством) пропонував хабар у розмірі 30 тисяч гривень, щоб "відкупитись" від покарання. 

Про це повідомляє ДВБ Нацполіції України.

До Управління внутрішньої безпеки у Дніпропетровській області звернувся старший слідчий Покровського відділення криворізької поліції із рапортом. У ньому він вказав, що підозрюваний у кримінальному провадженні намагався дати йому хабар. Як відомо, 38-річному чоловіку винесено підозру у кримінальному провадженні по ст.129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Щоб уникнути кримінальної відповідальності, чоловік прийшов до 31-річного поліцейського і запропонував хабар. Співробітники УВБ спільно з колегами з Головного управління поліції Дніпропетровської області затримали підозрюваного у кабінеті слідчого під час передачі неправомірної вигоди. Злочинець "вручив" поліцейському 1 тисячу доларів та 2,5 тисячі гривень.

За даним фактом правоохоронці розпочали ще одне кримінальне провадження – за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянку чи надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ. Наразі чоловіка взяли під варту на 60 діб. За санкцією інкримінованої йому статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Коментарі