На Дніпропетровщині завдяки співпраці активістів та прокуратури запобігли розкраданню комунального майна

Як раніше повідомляли активісти марганецького осередку "Стоп корупції", На прифронтовій Дніпропетровщині високопосадовці Марганецької міської ради підозрюються в розкраданні комунального майна

Слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольської місцевої прокуратури, після зустрічей Марганецького осередку ГО "Стоп корупції" з Генеральним Прокурором Ю.В. Луценком, прокурором Дніпропетровщини В.В. Матвійчуком, керівником Нікопольської місцевої прокуратури С.М. Сидоровим та керівником Марганецького відділу І.К. Варчуком, проводиться досудове розслідування відомостей про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 – зловживання владою або службовим становищем внесеними до ЄДРДР стосовно незаконного продажу підмітально-прибиральної машини, подарованої Марганчанам (Марганець отримав багатофункціональну машину)

Завдяки небайдужості активістів та принциповій позиції прокуратури вдалося попередити цей незаконний продаж та залишити машину у власності містян. Під час проведення досудового розслідування правоохоронцями Марганця виникла необхідність доступу до документів Марганецької міської ради та КП "Центр комунального майна", оскільки вищевказане підприємство та рада відмовлялись надати необхідні документи прокуратурі.

І ось під час розгляду клопотання прокуратури про доступ до документів у суді, з'ясувалось, що всі документи, які стосуються продажу машини, вилучені ще в квітні 2017 року під час обшуків слідчим управлінням прокуратури Дніпропетровської області після наших статей про 21 сесію Марганецької міської ради 21 сессия Марганецкого городского совета от 23 февраля 2017 года, де за ініціативи "спритного" Нікопольського зама Приймака

Priimak
Марганецкий очевидец

було і прийнято рішення про продаж автівки вартістю 7 млн грн за 3 млн грн.

Rishennya 23022017
Марганецкий очевидец

Наразі цей автомобіль знаходиться на відповідальному зберіганні в боксах КП "Центр комунального майна".

Uhvala16082017
Марганецкий очевидец

Категорія справи № 180/1332/17: Кримінальні справи; Злочини у сфері службової діяльності; Зловживання владою або службовим становищем. Справа виявилася більш значущою і розслідується слідчим управлінням прокуратури Дніпропетровської області.

17-08-17-bobcat
Марганецкий очевидец

Зараз місту губернатором Дніпропетровщини В.Резніченком та головою облради Г.Пригуновим знову подарована нова техніка – екскаватор-навантажувач Bobcat. Це невелика багатофункціональна машина спеціального призначення, яка має цілий спектр можливостей завдяки наявному навісному обладнанню (газонокосарка, щітки для підмітання сміття та снігу, два ковші, гідромолот). Але, щоб не допустити повторення ситуації та щоб "спритний" Нікопольський зам Приймак знов не захотів обдурити депутатів та громаду і продати цю техніку.

Активісти марганецького осередку "Стоп корупції" наголошують: населенню потрібно уважно пильнувати та повідомляти осередок про можливі правопорушення. Тільки разом ми сила!

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" буде і надалі слідкувати за ходом справи та інформувати містян.

Коментарі