На Дніпропетровщині Вибори 2019 охоронятиме рекордна кількість поліцейських

22 березня 2019 р., під час наради та брифінгу у ГУНП в Дніпропетровській області радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко розповів про інформаційну стратегію, якої дотримується Міністерство внутрішніх справ під час виборчої кампанії, та питання забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення чергових виборів Президента України - повідомило Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Важливо, щоб вибори в України відбулися чесно і без порушень - Ivan VarchenkoПро інформаційну стратегію, якої дотримується Міністерство внутрішніх справ під час виборчої кампанії, та питання забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення чергових виборів Президента України розповів сьогодні, 22 березня, під час наради та брифінгу у ГУНП в Дніпропетровській області радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.Також начальник ГУНП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря розповів, що для несення служби у день виборів планується залучити 11, 5 тис. правоохоронців, з них понад 7 тис. поліцейських, понад 600 військовослужбовців, близько 500 курсантів та співробітників ДСНС. «На сьогодні до поліції Дніпропетровської області надійшло 365 звернень від громадян про порушення виборчого законодавства, за ними порушено 8 кримінальних проваджень та складено 31 адміністративний протокол» - розповів очільник поліції Дніпропетровщини.

Posted by Поліція Дніпропетровської області on Reede, 22. märts 2019

Також, в свою чергу начальник ГУНП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря вказав, що у день виборів планується залучити 11, 5 тис. правоохоронців, з них понад 7 тис. поліцейських, понад 600 військовослужбовців, близько 500 курсантів та співробітників ДСНС.

Раніше ми писали: "СБУ відпочиває, “Стоп корупції” працює – активісти на Львівщині виявили невідповідності з постановою ЦВК".

Коментарі