На Дніпропетровщині “СтопКор” упіймав депутата Марганецької міськради та очільника місцевого підприємства п’яним за кермом

Заступника голови правління ПАТ МГЗК, голову бюджетної комісії та депутата Марганецької міської ради Андрія Швеця помітили у стані алко- чи накосп'яніння за кермом позашляховика. Чоловік практично випав з-за керма біля місцевого магазину. Свідками цього стали активісти марганецького осередку "Стоп корупції".  

"В ніч з 17 на 18 листопада 2017 року, приблизно о пів на першу ночі біля супермаркету АТБ, що знаходиться по вулиці Бульварна, сталася кричуща подія, яка ледь не призвела до непоправних кривавих наслідків. До вищевказаного магазину під'їхав автомобіль Suzuki Grand Vitara.

Водій перебував, імовірно, в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Підійшовши до магазину, щоб, напевно, чогось "добавити", дуже невпевнено тримаючись  на ногах, він постійно хамив всім, кого зустрічав на своєму шляху.

Небайдужі жителі, не роздумуючи, викликали за номером "102" працівників поліції. Коли поліціянти приїхали на місце, то побачили як депутат напідпитку намагається виїхати. Його змогли зупинити та попросили надати документи. Далі, як і належить, необхідно було проїхати в лікарню для здачі аналізів крові на вміст алкоголю та наркотичних засобів.

Під дією зеленого змія порушник порядку ніяк не міг заспокоїтися, багато кричав нецензурною лайкою на поліціантів і працівників лікарні, просив викликати начальника поліції м. Марганець і відповідно головного лікаря для "розбірок". Заявляв, що зробить все, щоб звільнили всіх, хто причетний до затримання та порушення його прав і свобод. Здавати аналізи він категорично відмовився і погрожував всім, що він ще покаже.

На сьогодні є інформація, що здійснюється вплив на всіх свідків тієї події. Якщо у когось є додаткові подробиці того, що сталося, Ви може звернутися на нашу електронну пошту, ми готові надати правовий захист всім, хто не залишиться осторонь. Ми дуже стурбовані тим, що кожен день в нашій країні трапляються криваві ДТП під дією алкоголю та наркотиків і закликаємо всіх, не залежно від статусу, займаної посади, заробітної платні або приналежності до касти можновладців, дотримуватися правил дорожнього руху!", – розповіли у марганецькому представництві "Стоп корупції".

Коментарі