На Дніпропетровщині суддя відсторонила держслужбовців-хабарників від займаних посад

11.04.2019 16:30

Сьогодні, 11 квітня, о 10:00 у Марганецькому суді відбулося чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабара) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень. 

Під час судового засідання розглядалося клопотання про відсторонення держслужбовців Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяці. Вислухавши сторону обвинувачення, захисників та обвинувачених, суддя вирушила до нарадчої кімнати. Перерва тривала понад дві години, по закінченні якої суддя проголосила ухвалу: відсторонити Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяці – до 11 червня 2019 року, на час відсторонення від посади вилучити службові посвідчення. Це стало можливим завдяки принциповій позиції судді Хомченко С.І. до вимог норм КПК та законів України. Наступне судове засідання пройде у п’ятницю, 26 квітня о 13:00, повідомляє Марганецький осередок ГО "Стоп корупції".

Нагадаємо, 15 вересня 2016 р. біля марганецького виконкому держслужбовці Дуплій та Соловйов були затримані на хабарі. Останні вимагали неправомірну вигоду в підприємця для розв'язання всіх питань щодо встановлення МАФів у місті. Весь цей час йшло умисне затягування справи. І лише після приїзду знімальної групи "Стоп корупції" з м. Києва 24 вересня 2018 р. Марганецький міський суд виніс вирок, у якому чиновників визнано винними та призначено позбавлення волі по 6 років з конфіскацією майна й відсторонення від займаних посад на 3 роки.

11 лютого 2019 року в Дніпрі відбувся апеляційний розгляд справи, на якому було прийняте наступне – вирок Марганецького міського суду Дніпропетровської області від 24 вересня 2018 року щодо держслужбовців скасувати та призначити новий розгляд в суді першої інстанції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X