На Дніпропетровщині повісився школяр – стало відомо про причину суїциду

На Дніпропетровщині школяр з багатодітної сім’ї вкоротив собі віку. Стало відомо, що могло підштовхнути його до суїциду.

Новину передає "Преса України".

У селі Коломийці Дніпропетровської області 14-річний школяр на ім'я Микита вчинив самогубство. Його знайшли повішеним на дереві біля школи. За словами правоохоронців, немає сумнівів, що хлопець самостійно вкоротив собі віку.

"На тілі візуально не виявлено слідів насильства, тому цю справу ми розглядаємо, як самогубство", – прокоментувала представниця обласної поліції Анна Старчевська.

У школі, де навчався хлопець, відзначають, що він був жвавим та не конфліктним. Директор навчального закладу наголосила, що він не мав мобільного телефона та у комп'ютерні гри не грав. Односельчани припускають, що причиною такого кроку Микити стали проблеми у сім'ї.

За попередніми даними, батьки хлопця випивали, через що перебували на обліку у соцслужбах. Крім того, у нього було ще 4 братів та сестер.

"У дитини погане життя було, сім'я погана. Але він дбав про своїх молодших братів та сестер", – прокоментували подію односельчани.

Коментарі