На Дніпропетровщині підприємця підозрюють у привласненні понад 1 мільйона бюджетних коштів

У Кам'янському (Дніпродзержинськ) викрили директора товариства з обмеженою відповідальністю за можливе привласнення понад 1 мільйону гривень бюджетних коштів. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та накладення арешту на майно, що є у власності підозрюваного.

Про це повідомляє інтернет-видання "24" з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

Кам'янська прокуратура спільно з поліцією та Управлінням захисту економіки викрили директора товариства з обмеженою відповідальністю у скоєнні кримінальних правопорушень, таких як: заволодіння чужим майном та службове підроблення.

Правоохоронні органи встановили, що протягом 2016 року директор вносив до офіційних документів неправдиві відомості щодо нібито надання технічних послуг товариством та щодо проведення різних робіт на території державного підприємства у місті Кам'янську. Увесь цей час директор знав, що послуги не надавались, а роботи, фактично, не проводились.

В результаті таких маніпуляцій, з державного підприємства на рахунок товариства було перераховано 1 мільйон 121 тисячу гривень бюджетних коштів. Надалі зловмисник розпорядився коштами на власний розсуд.

Директору товариства повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та накладення арешту на майно, що є у власності підозрюваного.

Коментарі