На Дніпропетровщині курсант врятував із крижаної води трьох рибалок

Один із чоловіків від переохолодження втратив свідомість, його повезли негайно зігрівати. 

Про це йдеться у повідомленні Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, передає Depo.Дніпро.

Біля села Гірки Синельниківського району троє рибалок провалились під лід. Одна з них – жінка, змогла вибратись самостійно на берег.

Вона побігла до траси кликати на допомогу. У цей час курсант ДДУВС Артем Каверін разом із батьками проїздили мимо на своєму авто. На місце події курсант разом зі своїм батьком з автомобільним тросом рушили до чоловіків в ополонці.

"Пройшовши буквально декілька метрів, ми відчули, як крига під ногами почала тріскатися. Діяли обережно і без паніки, розуміючи, що треба негайно рятувати життя, адже один із чоловіків, що провалився, дуже замерз і вже не рухався, другий на очах втрачав сили", – розповідає курсант Каверін.

Один із чоловіків був непритомний і важко дихав. Потерпілого вирішили відразу відвезти до найближчого помешкання зігрівати.

До приїзду швидкої постраждалому надали першу домедичну допомогу: допомогли зняти мокрий одяг, вкутали теплими ковдрами та розтерли.

Наразі здоров'ю постраждалих нічого не загрожує, їхній стан стабільний, один із них перебуває у Синельниківській центральній районній лікарні.

Коментарі