Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" раніше вже піднімав тему капітального ремонту об'єкту Захист від підтоплення міста Марганець і обіцяв взяти під контроль ці роботи й інформувати містян про хід виконання робіт. На превеликий жаль, депутат Чимбар так і не почав співпрацю з виборцями,  підрядниками та з осередком ГО "Стоп корупції" м. Марганець.

На даний час дорога вже експлуатується. Але на цій дільниці, як ми й попереджали, заміну водогону так ніхто і не зробив. Тобто якщо будуть пориви – то весь асфальт знов зруйнують.

Не минуло й тижня, як по вулиці Молодіжній вже роблять ямковий ремонт. Тому що вже протягом декількох днів частина дорожнього полотна навколо лівневок провалилася і пішли величезні тріщини.

DSC_1057
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_1055
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_1074
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

У день, коли місцева влада добре відзвітувала про виконану роботу, аварійні ділянки були просто присипані відсівом.

DSC_1078
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Ремонтні роботи проходили в період спеки, а робітники, не дивлячись на температуру вище 35 градусів в тіні, старанно вкладалися в термін, але під керівництвом фірми ПП "УНІВЕРСАЛГАЗБУД", яка виграла тендер, умисно було порушено всі технічні норми з укладання асфальту, що привело його до осипання.

Взагалі сума, яка пішла на ремонт дороги, занадто велика, близько 8 млн грн. Те, що контролює безпосередньо Олена Анатоліївна, знаходиться в жалюгідному стані. І далеко ходити по маленьких вуличках не треба. Можна проїхати центральними дорогами міста і самим оцінити обстановку, що склалася в Марганці.

Ми за благоустрій всього міста, але коли мер вперто заявляє, що вона будує парк на Ворошилівці в той час, коли у місті вже є парки, які можливо було оновити, але їй потрібно збудувати з нуля тільки для відмивання бюджетних коштів. Не всі знають, що все це лише завдяки обласному рішенню і фінансуванню.

Ось і виникає питання навіщо викидати десятки мільйонів гривень на всі ці проекти. Мабуть, заради банальної наживи, щоб придбати собі квартиру у Пітері чи будинок у Криму, побудувати заправку в Апостолівському районі та багато іншого.

Лідер "Опоблоку" вирішила залишити після себе зруйноване дотла місто без опалення, світла та води.

Джерело: "Марганецький очевидець"

Коментарі