На Дніпропетровщині активісти провели конкурс “Корупція очима дітей”

У Марганці на Дніпропетровщині представники місцевого осередку "Стоп корупції" оголосили серед учнів шкіл конкурс малюнка. Творче змагання тривало місяць. Його метою було побачити корупцію очима дітей та прищепити молодому поколінню принципову позицію щодо боротьби з цим явищем.

"В місті 10 шкільних закладів, але, на жаль, взяли участь лише два – це школа №3 та гімназія. Інші заклади залишились осторонь, мабуть, побоюючись подальшого тиску з боку місцевих корупціонерів.

Учасники конкурсу висловили своє бачення корупції в місті та країні.

За побажаннями присутніх на цьому заході було запропоновано зробити значно ширшу виставку та показати її в усіх закладах, де процвітає корупція – це прокуратура, поліція, юстиція, суд і міськвиконком", – розповіли ініціатори конкурсу з марганецького осередку "Стоп корупції".

"Марганецький осередок висловлює вдячність всім, хто брав участь у заході, а особливо директору школи №3 Наталії Куржановій за допомогу в організації конкурсу та надані приміщення для виставки малюнків і сподівається на подальшу співпрацю", – зазначили активісти.

Інші новини

Коментарі