На Черкащині “СтопКор” викрив схему розкрадання понад сорока гектарів земель комунальної власності

Приватний нотаріус Києво-Святошинського нотаріального округу засвідчив договір купівлі-продажу понад 40 гектарів землі сільськогосподарського призначення, які перебували у власності Кочержинської сільської ради, що у Черкаській області. Про нюанси земельної оборудки дізнались активісти уманського осередку "Стоп корупції". Схему незаконного привласнення землі виклали у Фейсбуці.

"ГО "Стоп корупції" провела розслідування за зверненням жителів села Кочержинці за фактом розкрадання земель комунальної власності сільськогосподарського призначення. Як відомо, в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, але декому все-таки вдається здійснити купівлю-продаж та ще й засвідчити дані договір нотаріально. Ну що ж, перейдемо до персон.

З перевірених джерел стало відомо, що земельна ділянка загальною площею близько 42-44 га знаходиться в розпорядженні Кочержинської сільської ради. Була виготовлена технічна документація та здійснено державну реєстрацію земельної ділянки 07.10.2008 року УРВ ЧРФ ДП "ЦДЗК". 28.11.2015 року приватний нотаріус Бишевець Руслан Валерійович Києво-Святошинського районного нотаріального округу посвідчує договір купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Щасливим власником став Педченко В’ячеслав Васильович і, до речі, зразу усіх 44 га. І надалі він укладає договір оренди з ТОВ "Благодатний край", засновником якого є жителі села Кожержинці.

Питання в наступному: навіщо так все закрутили? Мабуть, думали що кінці у воду. Думаю, цікавий буде фінал. Це вже масштаби не нашої прокуратури,  тому розслідування буде", – зазначили представники уманського осередку "Стоп корупції" на сторінці групи у соцмережі.

 

Інші новини

Коментарі