На Буковині влада прокручує злочинні схеми із землею, виділеною АТОвцям

Представники Чернівецького осередку "Стоп корупції" починають резонансне розслідування корупційних схем за участі посадовців Глибоцької селищної ради.

Про такі наміри повідомляють активісти проекту.

"Ми хочемо розкрити злочинні схеми, які прокручують у селищній раді та вивести врешті чиновників на чисту воду. За нашою інформацією, на території села виділили цілий квартал для передачі земельних ділянок учасникам АТО. Проте згодом чиновники вирішили передавати наділи у власність волонтерів. У період військового протистояння на Сході країни кожен з нас став волонтером.

Усі ми посильно допомагаємо бійцям, передаємо на передову провізію та усе необхідне. Утім з таким підходом землі отримають волонтери, натомість захисники суверенітету та цілісності України залишаться без своїх 10 соток.

Земельні махінації – не єдине, чим промишляють у місті Глибока. Свого часу міський голова з порушенням процедур і законів провів об'єднання громад, а все для того, щоб провести вибори. І це далеко не повний перелік гріхів місцевих урядників. Тому ми закликаємо усіх небайдужих жителів міста Глибока у Чернівецькій області повідомляти про будь-які правопорушення з боку посадовців та депутатів, за якими давно плачуть кайданки", – зазначають активісти "Стоп корупції".

"Глибоцька селищна рада відома своїми оборудками, шахрайством та випадками розкрадання людського майна. Чиновники всіляко ігнорують проблеми громадян, під час сесій вирішують питання виключно у своїх шкурних інтересах, проводять дерибан земельних ділянок. Приміщення комунальної власності роздають в оренду різним підприємцям та фірмам, якими самі й володіють. Водночас для потреб села винаймають площі у приватних підприємців. Це нахабна і підступна корупційна схема відмивання коштів громадян", – раніше про такі махінації з боку місцевих чиновників написав на своєму Фейсбуці активіст "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Громадян, які стикнулись із порушенням прав, стали свідками або жертвами злочинної діяльності чиновників Глибоцької селищної ради, активісти закликають звертатися за телефоном гарячої лінії місцевого осередку "Стоп корупції": 0995111957.

Коментарі