Обвинувальний акт відносно начальника Кельменецького бюро технічної інвентаризації, затриманого під час отримання хабара у сумі 1 тис. дол. США скеровано до суду. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

"Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно начальника Кельменецького бюро технічної інвентаризації, який обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди)", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 квітня 2017 року працівники прокуратури Чернівецької області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України та слідчими Головного управління Національної поліції затримали вказаного посадовця після одержання неправомірної вигоди у сумі 1 тис. дол. США.

Дану суму керівник комунального підприємства вимагав від місцевого підприємця за вирішення питання зі службовими особами інспекції архбудконтролю в Чернівецькій області щодо прийняття декларації про початок виконання будівельних робіт об’єкту нерухомості комерційного призначення та неповернення даної декларації.

Коментарі