На Буковині митники проводять повторний огляд вагонів з контрабандою, яку зупинив “СтопКор”

Представники митного посту "Вадул-Сірет" проводять повторний огляд вагонів із деревиною, рух яких на територію Румунії зупинили активісти "Стоп корупції".

За даними представників чернівецького осередку проекту, ешелонами із відтермінованим строком експлуатації без документів планували вивезти за межі України ділову деревину. Наразі на місці перебувають 6 представників ДФС в присутності підприємців, які відправляли вагони. Активістів проекту до огляду не допустили.

"Митниця, яка замитнила вагони, проводить повторний огляд...нас не допустили до огляду", – зазначив голова чернівецького осередку "Стоп корупції" Микола Петіченко.

Нагадаємо, активісти чернівецького осередку "Стоп корупції" зупинили рух на територію Румунію 27 вагонів з українським лісом. Представники проекту усю ніч чергували на державному кордоні у смт Глибока. Подробиці повідомили стопкорівці.

"Ми зупинили сполучення із 27 вагонів з діловим лісом, які вже були замитнені та рухалися до Румунії. Вагони виявились з простроченим терміном експлуатації, п'ять з них були взагалі без документів, це вже контрабанда.

Районна поліція взагалі не приїхала, тому нам довелось залучити співробітників СБУ, УЗЕ, податкову, УВБ податкової, прокуратуру та прикордонну службу. Окрім того, у процесі ми упіймали двох п'яних працівників служби охорони залізниці", – зазначили представники чернівецького осередку "Стоп корупції".

 

Коментарі