На 11 закордонних виборчих дільницях завершилось голосування, в Австралії навіть знають переможця

21.04.2019 17:50

На 11 закордонних виборчих дільницях завершилось голосування на виборах президента України Про це заявила секретар ЦВК Наталія Бернацька під час брифінгу, передає РБК-Україна. Повідомляє espreso.tv.

За словами Бернацької, голосування вже завершено в посольстві України в Австралії, в республіці Корея, в Японії, в КНР, Монголії, Малазії, Шанхаї, в республіці Сингапур, посольстві України у Вєтнамі, королівстві Тайланд, Казахстані.

"З приводу закордонного виборчого округу десь у нас вже завершилось голосування. Кількість виборців, які внесені до списків на закордонних виборчих дільницях становить 449 тисяч 175 осіб. Ми бачимо, що ця кількість збільшилась у порівнянні з першим туром. Станом на 17:00 годину вже завершився процес голосування на 11 закордонних виборчих дільницях", - заявила Бернацька.

На дільничій виборчій комісії в Австралії голоси вже підрахували в голоси.

За повідомленням, у голосування взяло участь 99 виборців (що на 26 громадян менше, ніж у першому турі), але 1 бюлетень визнали недійсним. Зазначається, що Петро Порошенко отримав 72 голоси, а Володимир Зеленський - 26.

Єдина дільниця в Австралії розташована у Канберрі, голосування на ній почалося ще о 23:00 20 квітня за київським часом.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X