Музей, якого не було, списані гроші та авантюрна схема – хто стоїть за привласненням «Парку ракет» у Дніпрі (відео)

Черговий корупційний скандал у Дніпрі. Декількома рішеннями облради фейковий музейний комплекс «Парк ракет» передали від одного КП до іншого, а згодом взагалі – здали в оренду громадській організації ЦСТ «ІнфоПростір» на умовах «реконструкції із влаштуваннями невід’ємних поліпшень будівлі». Як діє схема з привласнення комунальної території – дізнавались журналісти «Стоп Корупції».

Музей, якого ніколи не було, списані гроші та авантюрна схема по виведенню майна з комунальної власності. Парк ракет в Дніпрі – це просто якесь зачакловане місце. «Деякі посадовці – це перші особи обласної ради, обласної адміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, маючи адміністративні ресурси і адміністративні важелі, штучно створюють такі умови, коли комунальна власність переходить в приватну», - висловився з приводу цієї ситуації правозахисник Олег Бовкун.

А тепер спробуємо розібратися, хто стоїть за громадською організацією ЦСТ «ІнфоПростір». Керівник – старий товариш нардепа Андрія Денисенка, Станіслав Білодідоненко. На виборах 2014 року ця людина була довіреною особою депутата. Та відповідати на запитання журналістів про зв'язок з останнім пан Андрій чомусь не захотів, ба більше – почав від них тікати.

Побачити в Раді народного обранця Денисенка взагалі дуже складно. Депутат з’являється там вкрай рідко. Та за цікавим збігом обставин мажоритарний округ нардепа знаходиться саме поблизу «Парку ракет». Утім, «СтопКор» і надалі робитиме все можливе для того, щоб попередити цю зухвалу крадіжку прямо перед носом обласної влади.

Деталі розслідування у відео:

Коментарі