Моторошна знахідка: на Київщині виявили незаконне звалище з хірургічними відходами органічного та неорганічного походження

У Вишгородському районі, що належить до Київської області, у лісосмузі поблизу одного із сіл знайшли незаконне звалище з медичними відходами органічного та неорганічного походження після операцій. Правоохоронці наразі встановлюють, який лікарняний заклад допустив забруднення навколишнього середовища.

Новину повідомляє "Преса України".

Просто неба лежали десятки мішків з медичними шприцами, контейнерами та іншими відходами органічного походження.

"Наразі поліцейські встановлюють медичний заклад, підрядників та інших осіб, які порушили умови договору з утилізації медичних відходів. Також проводять необхідні слідчі заходи зі встановлення осіб, причетних до забруднення навколишнього середовища", – йдеться в повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Чорткові Тернопільської області спостерігається масове зараження дітей ентеровірусом. Всі маленькі пацієнти відвідували один і той же садок. Лікарі попереджають: цю інфекцію не варто плутати з Коксакі, проте вона є не менш небезпечною.

Коментарі