Загиблою виявилася 28-річна Світлана Кривець. Вона працювала медсестрою в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Її вбив чоловік, 1990 року народження.

Чоловік служив в зоні АТО і, по всій видимості, знову хотів туди поїхати. Коли зламали двері в квартиру, де була здійснена розправа над Світланою, поруч із входом стояла військова сумка з речами.

У Facebook "Київ Оперативний" виклав нові кадри з місця жахливої ​​трагедії, повідомляє "Діалог.UA".

Конфлікт між Олегом Кривцем і його дружиною, скоріше за все, виник на ґрунті ревнощів. Поряд з трупом жінки знайшли вщент розбитий мобільний телефон. Чоловік, не зумівши впоратися з емоціями, в пориві гніву завдав дружині 40 ножових поранень, а потім перерізав собі вени та розпоров живіт.

Завдяки соцмережам вдалося відшукати деякі знімки родини. Труп дівчини пролежав у квартирі майже добу. Тут же знаходився і її поранений чоловік. Сусіди почули трупний запах через день після вбивства, але подумали, що це запах газу, і викликали газовиків.

Оскільки квартира була зйомною, викликали її справжнього господаря, він зміг відкрити тільки нижній замок квартири, верхній довелося вибивати, двері зсередини були закриті.

Сусіди пари говорять, що родина не була конфліктною, молоді люди не вживали спиртного, завжди віталися. Правоохоронці під час огляду квартири знайшли посвідчення учасника бойових дій, а біля дверей стояла зібрана сумка військового.

Зауважимо, Світлана Кривець померла відразу ж, її чоловік, крім ножових поранень, перерізав жінці горло. Потім він відкрив всі чотири газові конфорки й хотів накласти на себе руки, але вижив.

Коментарі