Мосійчук: хабар за голосування по Клюєву в 2015 році пропонував нардеп Олександр Онищенко

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук прибув на допит до Генеральної прокуратури України у справі щодо пропозиції хабаря за неголосування про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва у травні 2015 року.

Перед допитом у розмові з журналістами Мосійчук розповів, що хабар у 2015 році пропонував нардеп Олександр Онищенко, передає "Укрінформ".

При цьому, за словами Мосійчука, ні з ним, ні з його колегою від Радикальної партії Андрієм Лозовим Онищенко жодних переговорів не вів і хабаря їм особисто не пропонував.

"Я відразу скажу, що особисто зі мною цієї розмови не було, як і з Андрієм (Лозовим - ред.), але ми знаємо, хто розмовляв з колегами, розмовляв пан Онищенко, про це вже говорилося", - сказав Мосійчук.

Він також повідомив, що Лозовий, якого сьогодні теж викликали на допит, захворів і не зможе прийти до Генпрокуратури.

Нагадаємо, раніше ГПУ викликала на допит усіх членів фракції Радикальної партії Олега Ляшка через заяви їх лідера у 2015 році про те, що нардеп Сергій Клюєв пропонував їм хабар у розмірі $50 мільйонів.

28 січня року Верховна Рада дала дозвіл на притягнення до відповідальності та арешт депутата Сергія Клюєва.

Клюєва хочуть заарештувати за оборудки з компанією "Танталіт", яка формально володіла резиденцією Віктора Януковича у Межигір'ї.

Депутатську недоторканість з Клюєва зняли ще минулого року, але він втік з України.

Інші новини

Коментарі