Молодь світу охопила паніка – в роботі соцмережі Instagram відбувся серйозний збій

13 березня 2018 року користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram зіштовхнулись із перебоями в роботі популярних сервісів. Таку інформацію повідомляє видання “Факти”.

Зазначається, що користувачі скаржаться на те, що не можуть зайти у свої профілі, а ті, кому це все ж таки вдалось, не можуть надсилати повідомлення та виставляти публікації.

Серед європейських країн з проблемою у Facebook зіштовхнулись Франція, Болгарія, Австрія й Україна. Також багато скарг надходить від користувачів зі США.

Щодо Instagram, то збої відбулись по всій Європі, зокрема і в Україні, Росії та Білорусії. Спостерігаються неполадки з сервісом на східному узбережжі США (Нью-Йорк, Філадельфія, Вашингтон та Бостон).

Молодь усього світу активізувалась в Інтернеті, користувачі, які зіштовхнулися з проблемою, діляться нею на різних ресурсах та відзначають, у кого що не працює, а також бідкаються через те, що трапилось.

"11 вересня ніщо у порівнянні з 13 березня", – пише користувач з нікнеймом Рагнар Лотброк.

Крім того, за даними з сайту downdetector.com, 43% користувачів Instagram мають неполадки зі стрічкою новин, 34% взагалі не можуть увійти на свою сторінку в соцмережі, а у 21% Instagram просто не працює. Наразі проголосувало вже 15 тисяч людей і ця цифра стрімко зростає.

Коментарі