Митрополит “Паша Мерседес” потрапив у базу Миротворця

База "Миротворця" поповнилась новими іменами. Намісник Києво-Печерської Лаври Петро Лебідь опинився серед пропагандистів, які виступають проти незалежності українського православ'я.

Новину передає "Преса України".

У чорному списку бази "Миротворець" з'явився Петро Лебідь – колишній депутат "Партії регіонів", а нині намісник Києво-Печерської Лаври. Більш відомий як митрополит Вишгородський і Чорнобильський. Представники сайту також зазначили, що він має прізвисько "Паша-Мерседес".

У "чистилище" його віднесли з дописом, що він є "антиукраїнським пропагандистом і противником незалежності українського православ'я".

Як відомо, нещодавно 57-річний митрополит Павло поділився відео, на якому він погрожує "божим прокляттям" тим, хто наважиться повернути Лавру українській церкві. До слова, раніше настоятель Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет заявляв, що після того, як в Україні буде створена єдина православна церкви, всі будівлі московського патріархату перейдуть у власність УПЦ.

Нагадаємо, на початку вересня жителі Тернопільської області стали свідками активних дій у Почаївській Лаврі. За попередніми даними, з Лаври вивозили речі. Очевидно, що йдеться про цінні речі. У Мережі припустили, що їх почали вивозити у Росію.

Варто зазначити, що прізвисько "Паша-Мерседес" митрополит отримав після того, як у 2011 році журналісти зняли сюжет про його Mercedes та будівництво кафе на території Лаври. Тоді владика вказав, що представник ЗМІ "одягнений як бомж" та порадив йому "надіти нормальні туфлі". У 2015 митрополит Павло, рухаючись на своєму Mercedes-Benz S, був зупинений патрульними. Останні відзначили, що представник Лаври поводився по-хамськи.

"Порушив? Ну і слава Богу", – заявляв Павло.

Коментарі