Місце зустрічі змінити не можна: НАЗК запрошує Владлену Дубініну з питання порушення закону «Про запобігання корупції»

Згідно офіційного повідомлення, розміщенного на офіційному сайті НАЗК, Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило чотирьох посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

Серед запрошених - Владлена Дубініна, яку МОЗ всупереч ухвали Київського адмірністративного суду призначив виконувати обов'зки ректора Одеського національного медичного університету.

Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», запрошені особи несвоєчасно повідомили/не повідомили НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.

Владлена Дубініна, зокрема, несвоєчасно повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку з отриманням доходу у негрошовій формі - йдеться у повідомленні НАЗК.

У відомстві вважають, що дії зазначених посадових осіб містять ознаки правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментарі