Місце України в новому санкційному законі США: в посольстві розповіли про деталі документа

Новий закон, який запроваджує додаткові економічні санкції відносно Російської Федерації, в черговий раз закріпив наміри Конгресу США підтримувати Україну у відновленні суверенітету і проведенні реформ енергетичного сектора.

Як повідомили в Посольстві США в Україні, прийнятий вчора вночі гучний закон про антиросійські санкції підкреслює важливість надання підтримки Україні в боротьбі з агресією сусідньої країни, повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на матеріали УНІАН.

Зокрема, в документі прописані підтримка українського уряду у відновленні територіальної цілісності та суверенітету України; визнання незаконними анексії Криму та відчуження кожної із частин України з використанням військової сили; надання допомоги в проведенні енергетичної реформи, що дозволить знизити залежність від енергоресурсів Росії; продовження протидії реалізації проекту "Північний потік - 2".

Варто відзначити, що документом також передбачено виділення 30 мільйонів доларів на підтримку проектів зі сприяння енергетичної безпеки України.

Нагадаємо, 25 липня Конгрес США проголосував за законопроект, що посилює економічні санкції проти Росії. Документ підтримали 433 представники.

Інші новини

Коментарі