Міська влада та правоохоронці покривають корупцію у районній лікарні Покровська

За фактами корупції у Центральній Покровській районній лікарні шість лікарів звернулись до правоохоронних органів і міської влади. Розпочаті за цими зверненнями перевірки призвели до звільнення лікарів-викривачів.

Нагадаємо, колишнього завідувача Центральної Покровської районної лікарні Геннадія Паніотова – одного з шести лікарів, які заявили про корупцію в лікарні, звільнили у зв’язку зі скороченням посади. Вікторія Головченко – лікар пологового відділення цієї ж лікарні –  відмовилась вимагати в пацієнтів кошти за операції, в результаті чого отримала дві незаконні догани. Безпідставність обох довела в судах.

Лікарі-викривачі звернулися до правоохоронних органів і міської влади. Розпочалися перевірки, але лише на папері. Як розповідає Геннадій Паніотов: «14 серпня відбулося засідання комісії Красноармійської міської ради виконкому з нашого питання (…) Одинадцятим пунктом комісії було розглянути питання про відповідність завідувача поліклініки, тобто моєї посади, займаній посаді та проаналізувати доцільність існування даної посади. А від 8 серпня вже від головного лікаря надійшли документи про скорочення посади завідувача поліклініки Покровської районної лікарні». Іншими словами, комісія міської ради посприяла звільненню лікаря-викривача.

Апогеєм кругової поруки стала реакція правоохоронців на заяву про порушення головного лікаря: «Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні зупинено у зв’язку із хворобою підозрюваного».

Більш детально у нашому сюжеті.

Коментарі