Місія та цінності

Громадська організація «Стоп корупції» є неприбутковою незалежною організацією, що провадить журналістські розслідування і правозахисну діяльність  з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції і сприяння демократичним перетворенням в Україні.

Ми активно залучаємо до наших розслідувань місцевих активістів та висвітлюємо у засобах масової інформації найактуальніші питання місцевого самоврядування і дотримання посадовцями антикорупційних стандартів державної служби. Наші зусилля сфокусовані на залученні громадян до вирішення місцевих проблем, аби зробити місцеву владу відповідальною і підзвітною.

Ми прагнемо, щоби у публічному секторі України панували ті самі цінності, що зібрали нашу команду: доброчесність і прозорість у ставленні до державних справ і громадянських обов’язків, справедливість і рівні права усіх громадян.

Ми вважаємо вільну і відповідальну журналістику невід’ємною складовою права громадян на отримання правдивої неупередженої інформації. Неухильне дотримання Закону, повага до гідності людини, якість і професійна глибина – засадничі принципи наших журналістських розслідувань. Ми щиро вдячні тим громадянам, що допомагають у наших розслідуваннях, ми дбаємо про них і намагаємось максимально їх захистити.