«Мирні еко-активісти» на Позняках завдали забудовнику шкоди на сотні тисяч гривень

Під час сутичок навколо будівництва на Позняках у хід пішли фаєри, димові шашки, каміння та сльозогінний газ. Очевидці запевняють, що чули навіть постріли. Зафіксовано близько 50 звернень від постраждалих і поранених, двох довелося шпиталізувати. Зі свого боку представники фірми забудовника певні – акцію одразу планували як силову. Ба більше, інформація про заборону будівництва – відверта брехня.

«Для того, щоб здійснювати будівництво, достатньо, власне, дозволу. Якщо отримала компанія дозвіл, значить, всі необхідні документи були отримані, тобто всіх документів достатньо для того, щоб розпочати будівництво чи проектно-розшукові роботи. На даний момент дозвіл є дійсним», - запевняє начальник юридичного управління АТ АКБ «Аркада» Максим Гуцол.

Збитки від конфлікту компанія-забудовник оцінює у сотні тисяч гривень. Зокрема, активісти спалили бурову установку та будівельні вагончики, зламали весь паркан і розбили вщент екскаватор. Як зазначають представники забудовника: «Ми звернулись до правоохоронних органів з відповідною заявою, оскільки проти нас були протиправні дії, і ми передамо правоохоронним органам всі документи, які підтверджують, які збитки нам нанесли».

Більше про це дізнавайтесь з відеосюжету:

Коментарі