Стали відомі подробиці спроби захоплення військового об'єкта під Одесою. Близько сорока невідомих людей встигли вивезти військове майно.

Новину повідомляє "Преса України".

Керівник територіального юридичного відділу Міноборони Юрій Добров заявив, що у неділю, 29 жовтня, невідомі люди спробували захопити території військового аеродрому Шкільний, що в Одеській області. Зловмисники також спробували захопити технічну зону військового містечка № 10. До слова, ці території є власністю Міноборони.

Наразі відомо, що військові об'єкти штурмували близько 40 осіб у балаклавах, які назвали себе представниками ТРЦ Citi Center. Вони встигли частково демонтувати огорожу військової частини, а також вивезти військове майно. При цьому невідомі заявили, що мають дозвіл одеської міськради, показати який не змогли.

У Міноборони вивчають деталі надзвичайної ситуації. Тим часом ряд експертів звернули увагу на те, що армійські частини не в змозі захистити щонайменше своє майно. Як повідомлялось раніше, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляв, що в Україні охорона військових арсеналів є нікчемною. Він також зауважив, що боєприпаси на складах зберігаються без урахування правил пожежної безпеки.

У Мережі вже з'явилось перше відео з місця події. Увага! На ньому присутня ненормативна лексика.

Коментарі