Міністр культури Нищук втік від запитань про висотне будівництво в історичному Києві

Міністр культури Євген Нищук відхрестився від дозволів відомства на будівництво висоток по вулиці Мечникова, 11
в історичній частині Києва. На місці планують зведення комплексу з трьох споруд – двох 11-поверхових і однієї – на 24 поверхи. Щойно пролунало запитання про багатоповерхівку, урядник фактично втік. Про це повідомляють активісти "Стоп корупції", які беруть участь у Культурному майдані. 

"У нас було запитання щодо будівництва 24-поверхового будинку по вулиці Мечникова, 11 в історичній частині Києва. Спершу у відомстві схвалили там появу 16 поверхової будівлі, а кілька тижні тому з’ясувалось, що висотка виросла до 24 поверхів. Без відома міністерства цього відбутись не могло. Добро на висотку у середмісті дала заступниця міністра Тамара Мазур.

Щойно ми озвучили це запитання пану міністру, Нищук відмовився визнавати участь відомства у реалізації цього проекту і втік", – передають з Культурного майдану активісти "Стоп корупції".

Додамо, що "СтопКор" у своїх розслідуваннях показував, хто з посадовців Мінкульту стоїть за скандальними будівництвами в історичному ареалі Києва. Усі корупційні ниточки привели до заступниці міністра Тамари Мазур, яка відповідає за видачу історико-містобудівного обґрунтування.

У досьє чиновниці погодження на знищення Сінного ринку, "нове обличчя" театру на Подолі та виведення з об'єктів культурної спадщини низки будівель у столиці.

Коментарі