«Міністерство повинно бути з народом, а не в космосі літати», – голова Асоціації автоперевізників України

Транспортні квоти й оновлення рухомого складу – дві найголовніші проблеми на сьогодні, – зазначив Президент Асоціації автоперевізників України Леонід Костюченко на засіданні колегії Укртрансбезпеки. Подробиці повідомляють активісти «Стоп корупції».

«У нас є дві проблеми: це квоти й оновлення рухомого складу. І тут, скажімо, все в руках Міністерства, тому що переговорні процеси по збільшенню квоти або по збалансуванню квоти залежать від Міністерства інфраструктури. Ми, як Асоціація, відслідковуємо те, що подають нам на сайті трансінспекції. Ми наголошуємо: зверніть увагу, будь ласка, завтра або через два тижні закінчується термін квот, потрібно звернуться з листом до консула чи посла, щоби допоміг провести переговори».

Голова Асоціації автоперевізників також розповів журналістам «Стоп корупції» про бездіяльність профільного Міністерства в організації виробництва в Україні транспорту за європейськими стандартами.

«Міністерство повинно бути з народом, а не в космосі літати. Але треба розуміти, що 90% доріг не відремонтовано капітально, і жодне підприємство нашої галузі не випускає автомобільний транспорт, який би відповідав європейським стандартам. Я вважаю, що це – завдання Міністерства. Ми даємо можливість заробляти німцям, голландцям, шведам на виготовленні автомобільних доріг! Чому не можемо запропонувати нормальні інвестиційні проекти на наших заводах?

Хто це повинен зробити, дійсно Міністерство транспорту, яке повинно прораховувати, прогнозувати, скільки у нас є товару, який треба вивезти, скільки товару, який треба завезти, тому я вважаю, що Міністерство транспорту недопрацьовує в питаннях автомобільної галузі», – резюмував Леонід Костюченко.

Коментарі