Мільйонний борг чи ігри чиновників? Будівництво «Патріотики» знову зупиняють

03.12.2018 14:36

Черговий поворот у будівництві нового житлового комплексу «Патріотика на озерах», що на столичних Осокорках. Щойно розпочалося будівництво – земельна служба знайшла борги, розмір яких перевищує 60 мільйонів. Саме через це інвестори разом з юристом прийшли до департаменту земельних ресурсів, маючи на руках відповідь Фіскальної служби, в якій вказано, що заборгованість у банку «Аркада» відсутня.

«Пішли саме в департамент земельних ресурсів, поспілкувалися з заступником директора, який на наш запит відповів, і відповів так, що відповідно до їхнього договору, у забудовника борг», - розповідає голова ГО «Патріотика на озерах» Денис Шинкаренко, - «Але справа в тому, що забудовник виграв суд, в якому є коефіцієнт оплати за землю менший, ніж у договорі з КМДА. І у них по фіскальній службі немає заборгованостей».

Звідки з'явилися такі борги – в департаменті земельних ресурсів пояснити не змогли, мовляв, законодавство недосконале. Та навіть більше, ціна оренди земельної ділянки не була відома навіть відповідальному за це підрозділу.

«Податкова не знала, скільки користувач має сплачувати, департамент на той час не міг надавати таку інформацію, бо не було систематизовану таку інформацію», - зазначив директор департаменту земельних ресурсів КМДА Петро Оленич.

В понеділок приписали борг, у вівторок вже виставили на рішення комісії пропозицію щодо розірвання договору оренди. Причому на комісії проголосували без обговорення: більшість депутатів навіть не поцікавилася, про що саме йдеться і підтримала розірвання договору оренди.

Стежте за перебігом подій:

Коментарі