Миколо, підрахуй: чим займається пан Чернічкін у Слов’янському виборчкомі?

"СтопКор" вже розповідав про загадкового пенсіонера зі Слов'янська Миколу Чернічкіна, який зареєструвався водночас спостерігачем і членом виборчкому. Після гучного розголосу цієї історії пан Микола вирішив бути членом ОВК, але скандали, пов'язані з ним та цією комісією, на цьому не завершилися. 

Зокрема, на засідання сумнозвісної комісії перестали запрошувати спостерігачів від місцевого осередку ГО "Стоп корупції": спочатку повідомили про засідання за три години до його проведення, коли доїхати не було фізичної змоги, а потім – взагалі не сповістили про зустріч.

Натомість пана Чернічкіна про засідання сповіщають завчасно і він приїхати із сусідньої області завжди встигає.

Зазначимо, що досвід участі на виборах, яким хизується пан Чернічкін, у пенсіонера дійсно є, але досить сумнівний. У 2007 він ледь не зірвав виборчий процес у Харкові й за півдня до виборів ЦВК позбавило його членства в окружній комісії.

То що ж відбувається за зачиненими дверима Слов'янської ОВК? "СтопКор" і надалі стежитиме за передвиборчим процесом у цьому місті, адже, як відомо, у волевиявленні важливо не як голосують, а як рахують.

Коментарі