Михайло Ноняк: “На круглих столах народжуються нові ідеї”

В Міністерстві інфраструктурі відбувся круглий стіл за участю Укртрансбезбеки, Служби безпеки України, Нацполіції, народних депутатів та представників інших установ. Серед запрошених були й правозахисники ГО «Стоп Корупції». Захід був присвячений пошуку ефективних шляхів реалізації транспортного потенціалу України та створенню економічно привабливого транзитного мосту, що поєднуватиме країни Європи та Азії. 

«На круглих столах народжуються нові ідеї, обговорюється ряд проблемних питань, для того, щоб полегшити перевізникам ведення бізнесу і напрацювати ряд пропозицій до парламенту", – зазначив голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк.

«Під час заходу мав слово правозахисник «Стоп корупції» Юрій Цибенко. Він подякував державним органам за те, що ті залучили активістів та надали можливість допомагати в сфері дорожнього контролю. Також Юрій зазначив, що радий бачити на круглому столі представників багатьох інстанцій, проте здивований слабким представництвом самого Міністерства», – розповіли журналісти проекту.

Нагадаємо, вранці журналісти та активісти «Стоп корупції» розгорнули пікет під стінами Міністерства інфраструктури України через дискримінаційні методи роботи міністерства з пресою. У результаті прес-служба відомства перепросила за дії охоронців та визнала їх поведінку не коректною.

«Цього разу, коли наша знімальна група прийшла до Міністерства інфраструктури, вже на вході нас зустрічала Оксана Герасимова, голова відділу взаємодії із засобами масової інформації. Вона вибачилася з приводу прикрого інциденту, який стався на тому тижні, та запевнила, що охорона не мала наміру перешкоджати нашій журналістській діяльності й затримала нас лише для того, щоб уточнити процедуру пропуску в прес-службі Міністерства. На той момент охоронці не були як слід поінформовані, як себе поводити, але наразі вони отримали чіткі інструкції, тому подібних проблем надалі не виникатиме – розповіли журналісти «Стоп корупції».

Додамо, що інцидент стався 16 березня, коли охорона міністерства відмовилась пропускати знімальну групу «СтопКору» на брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка.

«16 березня охорона Міністерства інфраструктури перешкоджала знімальній групі «Стоп корупції» та фізично не давала потрапити в середину приміщення на анонсований заздалегідь брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка. Прес-служба Трансбезпеки підтвердила той факт, що знімальна група пройшла заздалегідь акредитацію, як того потребувала процедура. Журналісти пред’явили редакційні посвідчення. Попри вмовляння прес-служби, яка стала на захист законних прав журналістів, охорона перешкоджала проходу до державної будівлі працівникам ЗМІ», розповіли організатори акції.

Коментарі