«Ми стали заручниками Київради» – інвестори «Патріотики» звернулись до нардепів

Інвестори майбутнього житлового комплексу «Патріотика на озерах», що на столичних Осокорках, зібрали підписи для свого звернення, яке передадуть депутатам Верховної ради України. Адже ситуація, що складається навколо будівництва, їх неабияк обурює.

«Ми стали заручниками дій нашої Київської міської ради, яка протягом восьми місяців поспіль після старту продажів цього житлового масиву не робила ніяких дій щодо розірвання договору оренди», - коментує один з інвесторів, Павло Сидоренко, - «І після 8 місяців, коли вже багато людей, сотні сімей вклалися в цю забудову, вирішила розірвати договір з підстав нібито наявності у цього забудовника заборгованості по орендній платі. Хоча на сайті Київської міської ради оприлюднена інформація Департаменту земельних ресурсів, що ніякого багаторічного багатомільйонного боргу не було».

Нагадаємо, на Осокорках планується зведення нового житлового масиву «Патріотика на озерах» з допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів. На місці будівництва постійно виникають сутички, оскільки активісти «Екопарку» протестують проти буцімто знищення місця для відпочинку біля озера Небреж. Але забудовник цього тижня отримав нову ухвалу господарського суду про заборону знесення парканів та перешкоджання будівництву й готовий іти до кінця у цьому двобої інтересів.

«Така практика Київради ухвалювати рішення всупереч законам або, можливо, переслідуючи чиїсь інтереси, уже стає системною», - вважає начальник служби зі зв’язків з громадськістю банку «Аркада» Людмила Горіцька, - «І я думаю, наш приклад лише один із таких системних дій, які останнім часом вчиняє київська влада і, зокрема, за вказівкою мера Кличка здійснює Київрада».

Подробиці цієї резонансної справи – у сюжеті Артема Поліковського:

Коментарі