“Ми перевіряємо на доброчесність усіх охочих приєднатись до команди проекту”, – команда ГО “Стоп корупції”

Команда «Стоп корупції» рада бачити нових учасників у наших лавах. Однак останнім часом почастішали спроби недоброчесних активістів приєднатись до родини антикорупціонерів.

«Йдеться про чесність, гідність, принциповість та щирість намірів нових членів проекту. Для нас важливо стояти пліч-о-пліч зі справжніми й щирими однодумцями, а не самозванцями, які видають себе за громадських активістів, борців з корупцією, а на ділі ведуть подвійну гру. Нещодавно із пропозицію представляти інтереси «Стоп корупції» до нас звернувся Сергій Кот з Переяслава-Хмельницького. Ми перевіряємо усіх потенційних представників проекту, фактично випробувальний термін триває три місяці.

Не минуло і місяця, як ми з’ясували, що Сергій Кот веде подвійну гру та поза очі намагається дискредитувати команду «Стоп корупції». Хочемо зауважити, що така поведінка не прийнятна для членів нашого проекту. За три роки існування ми змогли зібрати міцну команду, яка справами, а не словами щодня доводитись наші принципи – безкомпромісно воює із будь-якими проявами корупції. Ми хочемо бачити у своїх лавах чесних, принципових та гідних колег», – зазначили у ГО «Стоп корупції».

«Стоп корупції» входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі, обласних адміністраціях. «Стоп корупції» разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирає прокурорів з різних областей України. «СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.

Коментарі