“Ми хочемо перемогти цю совкову традицію”, – батьки школярів попросили політиків не приходити на лінійки 1 вересня

Батьки школярів через соціальні мережі звернулися до політиків і попросили їх не піариться на лінійках 1 вересня, а забезпечити достатнє фінансування в школах.

Звернення було опубліковано учасницею групи "Батьки SOS" в Facebook Оленою Парфьоновою, повідомляє "Діалог.UA".

У тексті звернення жінка поскаржилася, що виступи політиків на лінійках на 1 вересня часто бувають занадто довгими, нудними та стомлюють дітей, а на квіти, які дарують чиновникам, збирають гроші з батьків. Далі наводимо текст звернення повністю:

"Шановні Президент, Прем'єр-міністр, міністри, народні депутати, депутати сільських, селищних, міських, районних рад, чиновники різних рівнів і органів місцевого самоврядування та всі чиновники, хто планує в цьому році відвідати навчальні заклади 1 вересня 2017 року! Звертаємося до вас з проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів з вашою присутністю 1 вересня в навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам – іноді ви спізнюєтеся, іноді ваші красномовні промови занадто нудні й довгі.

Якщо ви не знаєте, то "святкове вбрання" навчального закладу – кульки, прапорці, квіти вам – це все за рахунок нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школи. Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити, ми ніколи не позбудемося цього совкового рудимента.

Якщо така нестерпна спрага PR в навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня в школи, які місцева влада вклали мільйони, приїжджайте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідна, де навіть при децентралізації міська чи районна влада не займається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу і з метою допомогти. Батьки".

Раніше політолог Олексій Голобуцький висловив своє обурення з приводу організованої поїздки школярів з Києва на екскурсію до Москви.

Коментарі