Мешканцям Авдіївки відновили газопостачання (відео)

Більш ніж після річної перерви в Авдіївці Донецької області почали подавати газ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

За його словами, наразі тривають роботи з перевірки систем постачання та підключення газу мешканцям багатоповерхівок. На цих роботах залучено 170 працівників Донецькоблгазу та 25 одиниць техніки.

Відновлення газопостачання стартувало в суботу 18 серпня, тож станом на зараз понад 50 сімей мають змогу використовувати газ у своїх помешканнях.

Нагадаємо, що місто Авдіївка та сім селищ Ясинуватського району залишились без газопостачання з 7 червня 2017 року внаслідок аварії, спричиненої обстрілом проросійськими терористами.

Авдіївка отримала газ.

Авдіївка отримала газ. Наразі тривають роботи з перевірки систем газопостачання та підключення абонентів у багатоповерхівках.На цих роботах задіяно 170 працівників Донецькоблгазу та 25 одиниць техніки.Сьогодні зусилля газовиків зосереджені на Авдіївці, завтра обіцяють розпочати роботи в одному-двох селищах Ясинуватського району.Фактично роботи з підключення розпочалися у суботу. За цей час газ отримав 21 абонент у приватному секторі Авдіївки та 30 - у селищі Нетайлове. За словами працівників облгазу, ускладнюють роботи люди, які не хочуть допускати газовиків до своїх помешкань. Велике прохання до жителів: стежте за оголошеннями у своїх населених пунктах, забезпечуйте доступ працівникам облгазу до газового обладнання - усі вони в уніформі, при собі мають відповідні посвідчення. Не маю сумнівів, що усі зацікавлені в тому, щоб у домівках з'явилося блакитне паливо.Нагадаю, місто Авдіївка та сім селищ Ясинуватського району без газу з 7 червня 2017-го, коли внаслідок бойових дій було пошкоджено газогін "Макіївка-Авдіївка". Тепер місто та прилеглі селища отримуватимуть газ із новозбудованого газогону "Очеретине-Авдіївка".

Posted by Олександр Куць on Esmaspäev, 20. august 2018

Коментарі