Мешканці Осокорків підтримують розвиток району – опитування “СтопКору”

За розвиток інфраструктури та благоустрій мікрорайону – така думка жителів київських Осокорків. Про це свідчать дані анкетування, яке провели активісти «Стоп корупції». Представники проекту поспілкувалися з осокорківцями на різних вулицях масиву.

«Люди реагують позитивно! Поки що всі опитані виступають за розвиток інфраструктури в мікрорайоні, за те, щоб озера були облагороджені, щоб було де на велосипеді поїздити, прогулятися!», – розповідають про результати анкетування активісти «Стоп корупції».

Додамо, що незабаром на Осокорках планують збудувати нову електропідстанцію для потреб усього Лівого берегу. Наразі працює стара підстанція, потужностей якої бракує. У разі, якщо нове обладнання не встановлять і не підключать, район ризикує залишитись без електроенергії, а тому і без усіх благ цивілізації.

Зазначимо, група громадських активістів, які називають себе небайдужими жителями району, виступає проти будівництва електропідстанції та ЖК «Патріотика на озерах». «Небайдужі жителі» блокують будівельні роботи, влаштовують акції протесту на будмайданчиках та залучають до протестів агресивно налаштованих молодиків. Основна вимога протестувальників – влаштування екопарку.

При цьому забудовник обіцяє зберегти екосистему району та провести благоустрій.

Коментарі