Меркель виступила на захист суверенітету України

Польща і Німеччина мають спільні погляди на ситуацію в Україні. Обидві країни бажають, щоб суверенітет країни не порушувався. Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель під час прес-конференції в Берліні.

Новину передає "Преса України".

У Берліні пройшла прес-конференція між представником Польщі та Німеччини. Так, після зустрічі з прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецкій Ангела Меркель сказала, що Німеччина і Польща мають спільні погляди на Україну, і обидві країни хочуть, щоб суверенітет України був дотриманий.

Також стало відомо, що під час зустрічі іноземні лідери обговорили питання безпеки та прийшли до висновку, що варто створити європейську армію.

Відзначимо, днями Матеуш Моравецкій сказав, що агресивна політика Кремля зараз є найбільшою загрозою для Польщі. За його словами, "те, що Росія робить в Україні, дуже небезпечно".

До слова, нещодавно Ангела Меркель заявила, що газопровід "Північний потік - 2" не загрожує Євросоюзу як економічний проект.

Нагадаємо, в Польщі українців почали опитувати про їхнє ставлення до УПА та лідера ОУН Степана Бандери. Від відповіді залежить, чи потрапить громадянин України в Польщу, чи ні. Друге питання – про трагедію на Волині. Якщо українець підтримує свою сторону, йому доведеться повернутися додому.

Коментарі