Мережу підірвало відео із суперечкою двох мешканок Авдіївки

В Авдіївці мирні жителі по-різному ставляться до ЗСУ: одні проганяють геть українських бійців, інші просять залишитися й не здавати місто бойовикам. Одна з таких суперечок двох жінок потрапила на камеру.

Відео опублікував фотограф Макс Левін.

Запис починається з того, як літня жінка лає ЗСУ за те, що вони прийшли в місто, де вона "завжди жила" і хоче мешкати тут і надалі. Але українські військові, на її думку, все ускладнили. Вона вважає, що вони повинні покинути Авдіївку, перед тим забезпечивши жителів світлом й іншими відключеними комунікаціями.

Її скарги почула інша міська мешканка того ж віку. Вона підійшла і запитала, чому та проти ЗСУ. Перша жінка відповіла, що вони хочуть забрати її квартиру. Друга відповіла, що ніхто її квартиру забирати не буде, проте замість ЗСУ в Авдіївку прийдуть озброєні бандити Захарченка. І тоді всім точно доведеться несолодко.

Жвава суперечка двох жінок була знята на відео 2 лютого, уточнив його автор Левін. Запис підняв справжній ажіотаж в мережі. За добу його переглянули майже 100 тисяч користувачів і понад півсотні залишили відгуки.

"Слава Богу в цьому відео наших більше! А у цієї діти вороги будуть. Квартира ж!", "Ми нічого не просимо, але світло нам дайте і намети поставте, щоб ми не мерзли, поки ви нас годуєте, і йдіть! Так, і гроші не забудьте нам давати, а так ви на..ер нам не потрібні!", "Такі придурошні бабки скрізь є, вони просто безмозглі, але є багато й адекватних людей, як ця друга жінка!", – пишуть користувачі.

Нагадаємо, користувачів мережі вразило відео зі зверненням мешканки Авдіївки до українських військових. Зі сльозами на очах жінка попросила їх тримати місто під своїм контролем.

Коментарі