Мережа вибухнула фотожабами, які висміюють загибель одіозного ватажка донецьких терористів

Відомий український гуморист, телеведучий і волонтер Сергій Притула досить іронічно прокоментував новину про смерть донецького терориста Михайла Толстих, також відомого як Гіві.

Про це Притула написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Кажуть, Гіві просто розірвало від горя по Моторолі. Не розлучайтеся з коханими", – написав гуморист.

Слід зазначити, що користувачі Мережі оцінили гумор телеведучого і всього за кілька годин його пост набрав понад 7 тисяч позитивних оцінок. Додамо, що на поточний момент Мережа буквально розривається від різних фотожаб, що висміюють смерть одіозного донецького терориста.

"Сів в ліфт, не виходячи з кабінету", – іронізують користувачі, при цьому згадуючи іншого одіозного російського терориста Арсенія Павлова, також відомого як Моторола.

Як відомо, ватажок банди терористів "Сомалі" Михайло Толстих був убитий сьогодні, 8 лютого, в окупованому Донецьку. У кабінеті, де знаходився Гіві, прогримів потужний вибух. Передбачається, що за вбивством терориста стоять російські спецслужби, які буквально розгорнули кампанію зі знищення глав бандформувань на Донбасі. У свою чергу колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що вбивство Толстих зробила українська сторона.

Коментарі