Мера Гайворона, що на Кіровоградщині, відпустили під заставу

Міського голову Гайворона Романа Волуйка, якого затримали на хабарі, відпустили під заставу в сумі 400 тисяч гривень.

Про це пише Depo.Кіровоград з посиланням на "КП".

Таке рішення прийняв один із судів Одеси вчора, 19 травня, повідомили "КП" власні джерела у міській раді. Тим часом вдалося з'ясувати деталі справи.

Гроші мер вимагав за виділення двох земельних ділянок у межах міста. Свою допомогу, за версією Нацполіції, він оцінив у чотири тисячі доларів.

"У зв'язку з тим, що для громадянина це була завелика сума, міський голова погодився на одержання неправомірної вигоди частинами. У службовому кабінеті очільника міста й затримали", - повідомили "КП" у Нацполіції України.

У військовій прокуратурі Південного регіону тим часом повідомили, що насправді міський голова Гайворона вимагав не чотири, а п'ять тисяч доларів. І затримали його "на гарячому".

"Він запросив за виділення земельної ділянки від представника підприємства п'ять тисяч доларів. Під час одержання частини хабара в сумі дві тисячі доларів його затримали "на гарячому". Предмет неправомірної вигоди вилучено", - наголосили у військовій прокуратурі.

Гайворонські ж правоохоронці про затримання мера навіть не здогадувалися.

"Все, що ми знаємо, - це те, що написали у ЗМІ. Нам не повідомляли ні про проведення слідчих дій, ні про результати, ні про затримання…" - сказали у прес-службі Гайворонського відділення Голованівського відділку поліції.

На робочому місці Волуйко з дня затримання не з'являється. У приймальні міськради за шефа стоять горою і про затримання начальника вперто мовчать.

Нагадаємо, приватний підприємець Роман Волуйко став міським головою Гайворона за списками "Батьківщини" у жовтні 2015. За даними ЦВК, він набрав 33,1% голосів виборців.

"Батьківщину" в області очолює голова облради Олександр Чорноіваненко.

Волуйка затримали 17 травня.

Коментарі